jeetbuzz lucky spin jeetbuzz login bangladesh jeetbuzz 888 jeetbuzz aff jeetbuzz 88

Wartościowa i praktyczna wiedza z obszaru umiejętności miękkich.

Kursy z kompetencji miękkich

Kursy tworzone na podstawie wielu lat przekładania teorii w praktykę.

Kursy online konkretne-narzędzia

Konkretne narzędzia

Uczestnicy kursów z zakresu umiejętności miękkich zyskują dostęp do skutecznych narzędzi i technik, które pomagają w doskonaleniu swoich umiejętności interpersonalnych i zarządzania ludźmi.

Kursy online przykłady wdrożeń

Przykłady wdrożeń

Dzięki inspirującym przykładom wdrożeń umiejętności miękkich, uczestnicy kursów znajdują źródło inspiracji do doskonalenia swojego rozwoju osobistego i zawodowego.

Kursy online praktyczna-wiedza

Praktyczna wiedza

Kursy z umiejętności miękkich dostarczają praktycznej wiedzy, którą uczestnicy mogą natychmiast zastosować w swoim życiu zawodowym i osobistym.

Kursy online wymiana doświadczenia

Wymiana doświadczeń

Dzięki wymianie doświadczeń z innymi uczestnikami kursów z obszaru umiejętności miękkich, uczestnicy uczą się, jak inni wykorzystują zdobytą wiedzę do poprawy jakości swojego życia zawodowego i osobistego.

Uzyskaj dostęp do certyfikowanych kursów dla kierowników produkcji

 • Wszystkie
 • Zarządzanie procesami i wskaźniki KPI

  Podstawowy
  Podejście procesowe i tworzenie wskaźników, którymi łatwo zarządzać.
 • Kaizen – ciągłe doskonalenie

  Podstawowy
  Naucz się angażować pracowników w eliminację marnotrawstwa.
 • Zarządzanie motywacyjne

  Średniozaawanasowany
  Jak zarządzać, aby pobudzać chęci i gotowość ludzi do wykonywania zadań, które przed nimi stoją?
 • Skuteczny lider – budowa zespołu, komunikacja

  Średniozaawanasowany
  9 kluczowych kompetencji skutecznego lidera nowoczesnych organizacji.
 • Transformacja Lean – system zarządzania

  Zaawansowany
  Zaczynaj z wizją końca i wykorzystaj Lean do realizacji celów biznesowych.

Zaufali nam

 • Marcin Bosek Modernforms Kursy Lean

  Marcin Bosek

  CEO Modern Forms

  Konsultanci firmy Lean Action Plan wykazali wysoką elastyczność i doskonałe zorganizowanie – oprócz zaplanowanych działań, wsparli firmę w bieżących inicjatywach. Jednym z takich działań było zaplanowanie wyposażenia dla projektu nowej hali produkcyjnej, gdzie szeroka wiedza i doświadczenie konsultantów były nieocenioną pomocą.

 • zarządzanie odchyleniai

  Małorzata Kliś

  vice-chairman Tabor Debica Sp. z o.o.

  Jako kurs dla osoby początkującej, świetnie wprowadza w niewątpliwie trudny obszar zarządzania odchyleniami, zgodnie z metodologią Six Sigma. Osoby, które już miały do czynienia z tą tematyką mogą potraktować ten kurs jako usystematyzowanie wiedzy i sprawdzenie swoich umiejętności.

 • Maciej Bieniek - Recenzja kursu: rysunek techniczny dla inżyniera

  Maciej Bieniek

  Senior Project Manager - automotive.

  Bardzo pomocny kurs rysunku technicznego. Zawiera wszystkie podstawowe elementy, niezbędne do zrozumienia rysunku. Z powodzeniem może służyć do rozpoczęcia swojej przygody z projektowaniem części złożonych układów. Dzięki swojej przejrzystości i czytelnemu przedstawieniu omawianych kwestii, w przyjemny sposób przeprowadza użytkownika.

 • Klaudia Kocik

  Kaludia Kocik

  Sales Support DB Schenker

  Mogę szczerze polecić wszystkim zainteresowanym tematyką Lean Management szkolenie „Intro to Lean”! Sposób w jaki przygotowany jest kurs – podział na poszczególne moduły, wizualizacja przekazywanych treści, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz ogromna dawka wiedzy, sprawiają, że wiadomości przyswaja się z łatwością.

 • Bartosz Kiliński - Recenzja kursu: rysunek techniczny dla inżyniera

  Bartosz Kiliński

  Właściciel w KBM Projekt

  W związku z tym, że z rysunkiem technicznym obcuję każdego dnia, wiem, że 20 procent wiedzy wykorzystywane jest przez 80 procent czasu. Kurs rysunku technicznego dla inżynierów sprawnie przechodzi przez podstawowe zagadnienia, które wykorzystywane są najczęściej w codziennej pracy inżyniera praktyka.

 • Katarzyna - opinia o kursach online

  Katarzyna

  Inżynier UR Valeo Wiper Systems

  Kurs jest odpowiedni zarówno dla osób, które nie spotkały się jeszcze z TPM, jak i posiadającym już wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Można poznać lub przypomnieć sobie podstawy i rozszerzyć wiedzę. Bardzo łatwo zapamiętuje się nowe informacje, dzięki czytelnej formie przekazu z przykładami i zabawnymi zdjęciami.

 • six sigma

  Dawid Likos

  Lean Specialist, Wienerberger AG

  Kurs SixSigma przekazuje wszystkie najważniejsze informacje, pozwalając tym samym na szybkie wdrożenie narzędzi. Personalnie jest dla mnie dobrym przygotowaniem do certyfikacji oraz pozwala w szybki i ustrukturyzowany sposób uporządkować wiadomości. Szczerze polecam kurs osobom z doświadczeniem w celu ugruntowania swojej wiedzy.

 • Marta Radomska-Jerzak recenzja kursylean.pl

  Marta Radomska-Jerzak

  Production Engineer

  Kurs zawiera masę merytorycznej i, co ważne, uporządkowanej wiedzy na temat zarządzania procesami. Język i sposób, w jaki przedstawiane są informacje, jest zrozumiały zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z biznesem, jak i tych bardziej doświadczonych. Kursy on-line są rzetelnym źródłem wiedzy.

 • Hanna Sikorska - opinie o kursach online - VSM

  Hanna Sikorska-Demidok

  Specjalista ds. Lean

  Szkolenie jest świetnie dopracowane pod względem merytorycznym, z użyciem prawdziwych materiałów z przeprowadzonych projektów lub innych, które mogą pomóc zrozumieć istotę poruszanych zagadnień (np. klocki lego – SUPER!!!). Czuć, że autorzy szkolenia nie są tylko teoretykami, ale przede wszystkim praktykami.