jeetbuzz live login jeetbuzz net jeetbuzz login affiliate jeetbuzz login bangladesh

Kursy dla Lean Managera

Zdobądź certyfikat i podnieś swoją wartość na rynku pracy na stanowisku Lean Managera.

Dla Lean Managerów

Kursy tworzone na podstawie wielu lat przekładania teorii w praktykę.

Kursy online konkretne-narzędzia

Konkretne narzędzia

Lean Managerzy zyskują dostęp do skutecznych narzędzi zarządzania, które pomagają osiągnąć optymalne wyniki w procesach produkcyjnych.

Kursy online przykłady wdrożeń

Przykłady wdrożeń

Dzięki inspirującym przykładom udanych wdrożeń, Lean Managerzy znajdują źródło inspiracji do opracowania własnych strategii doskonalenia.

Kursy online praktyczna-wiedza

Praktyczna wiedza

Lean Managerzy wykorzystują praktyczną wiedzę, którą mogą bezpośrednio zastosować w swojej pracy, podejmując codzienne decyzje i działania.

Kursy online wymiana doświadczenia

Wymiana doświadczeń

Dzięki wymianie doświadczeń z innymi profesjonalistami, Lean Managerzy zdobywają wgląd w różne sposoby wykorzystania wartości kursów i rozwijają swoje umiejętności.

Uzyskaj dostęp do certyfikowanych kursów

 • Wszystkie
 • Intro to Lean – Wprowadzenie do Lean

  Podstawowy
  Kurs przedstawia kluczowe narzędzia i metody koncepcji Lean Management.
 • Jak wdrożyć i utrzymać 5S na produkcji oraz zarządzanie wizualne

  Średniozaawanasowany
  Kurs przedstawia narzędzie 5S, które z wykorzystaniem zarządzania wizualnego pozwala zorganizować efektywne stanowisko pracy
 • Kaizen – ciągłe doskonalenie

  Podstawowy
  Naucz się angażować pracowników w eliminację marnotrawstwa.
 • VSM – Mapowanie Strumienia Wartości – prezentacja + lektor

  Zaawansowany
  Zorganizowanie przepływu dla wszystkich rodzin produktów na danym obszarze.
 • SMED – Skrócenie przezbrojenia

  Średniozaawanasowany
  Standardowe kroki wdrażania SMED z przykładami konkretnych rozwiązań.

Zaufali nam

 • Marcin Bosek Modernforms Kursy Lean

  Marcin Bosek

  CEO Modern Forms

  Konsultanci firmy Lean Action Plan wykazali wysoką elastyczność i doskonałe zorganizowanie – oprócz zaplanowanych działań, wsparli firmę w bieżących inicjatywach. Jednym z takich działań było zaplanowanie wyposażenia dla projektu nowej hali produkcyjnej, gdzie szeroka wiedza i doświadczenie konsultantów były nieocenioną pomocą.

 • zarządzanie odchyleniai

  Małorzata Kliś

  vice-chairman Tabor Debica Sp. z o.o.

  Jako kurs dla osoby początkującej, świetnie wprowadza w niewątpliwie trudny obszar zarządzania odchyleniami, zgodnie z metodologią Six Sigma. Osoby, które już miały do czynienia z tą tematyką mogą potraktować ten kurs jako usystematyzowanie wiedzy i sprawdzenie swoich umiejętności.

 • Maciej Bieniek - Recenzja kursu: rysunek techniczny dla inżyniera

  Maciej Bieniek

  Senior Project Manager - automotive.

  Bardzo pomocny kurs rysunku technicznego. Zawiera wszystkie podstawowe elementy, niezbędne do zrozumienia rysunku. Z powodzeniem może służyć do rozpoczęcia swojej przygody z projektowaniem części złożonych układów. Dzięki swojej przejrzystości i czytelnemu przedstawieniu omawianych kwestii, w przyjemny sposób przeprowadza użytkownika.

 • Klaudia Kocik

  Kaludia Kocik

  Sales Support DB Schenker

  Mogę szczerze polecić wszystkim zainteresowanym tematyką Lean Management szkolenie „Intro to Lean”! Sposób w jaki przygotowany jest kurs – podział na poszczególne moduły, wizualizacja przekazywanych treści, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz ogromna dawka wiedzy, sprawiają, że wiadomości przyswaja się z łatwością.

 • Bartosz Kiliński - Recenzja kursu: rysunek techniczny dla inżyniera

  Bartosz Kiliński

  Właściciel w KBM Projekt

  W związku z tym, że z rysunkiem technicznym obcuję każdego dnia, wiem, że 20 procent wiedzy wykorzystywane jest przez 80 procent czasu. Kurs rysunku technicznego dla inżynierów sprawnie przechodzi przez podstawowe zagadnienia, które wykorzystywane są najczęściej w codziennej pracy inżyniera praktyka.

 • Katarzyna - opinia o kursach online

  Katarzyna

  Inżynier UR Valeo Wiper Systems

  Kurs jest odpowiedni zarówno dla osób, które nie spotkały się jeszcze z TPM, jak i posiadającym już wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Można poznać lub przypomnieć sobie podstawy i rozszerzyć wiedzę. Bardzo łatwo zapamiętuje się nowe informacje, dzięki czytelnej formie przekazu z przykładami i zabawnymi zdjęciami.

 • six sigma

  Dawid Likos

  Lean Specialist, Wienerberger AG

  Kurs SixSigma przekazuje wszystkie najważniejsze informacje, pozwalając tym samym na szybkie wdrożenie narzędzi. Personalnie jest dla mnie dobrym przygotowaniem do certyfikacji oraz pozwala w szybki i ustrukturyzowany sposób uporządkować wiadomości. Szczerze polecam kurs osobom z doświadczeniem w celu ugruntowania swojej wiedzy.

 • Marta Radomska-Jerzak recenzja kursylean.pl

  Marta Radomska-Jerzak

  Production Engineer

  Kurs zawiera masę merytorycznej i, co ważne, uporządkowanej wiedzy na temat zarządzania procesami. Język i sposób, w jaki przedstawiane są informacje, jest zrozumiały zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z biznesem, jak i tych bardziej doświadczonych. Kursy on-line są rzetelnym źródłem wiedzy.

 • Hanna Sikorska - opinie o kursach online - VSM

  Hanna Sikorska-Demidok

  Specjalista ds. Lean

  Szkolenie jest świetnie dopracowane pod względem merytorycznym, z użyciem prawdziwych materiałów z przeprowadzonych projektów lub innych, które mogą pomóc zrozumieć istotę poruszanych zagadnień (np. klocki lego – SUPER!!!). Czuć, że autorzy szkolenia nie są tylko teoretykami, ale przede wszystkim praktykami.