Własna funkcja Excel polega na wykorzystaniu inteligentnego podporządkowania programu, do podjętej pracy danych funkcji. Powinieneś umieć dopisać własną, indywidualną funkcję do spodziewanej wcześniej funkcji, następnie zestawić ze sobą wszystkie funkcje i przewidzieć przez dostęp do danych ich ‘as string’ wynik. Czy program Excel potrafi zrobić to za ciebie? Od dawna wiadomo, że tak. Sprawę tą załatwia przypisana do programu użytkownika funkcja aktualizacji oraz odpowiednio skomponowanego kodu VBA.

 

Oparty na rozkazach funkcji Excel, z nieporównywalną do Visual Basic for Applications (VBA) siłą, realizuje misję wiązania skomplikowanych algorytmów, indeksów, obrazów i innych matematycznych funkcji, niemożliwych do przeliczenia przez zbliżone do niego funkcją 2 end, alt f11 czy ‘as integer’ aplikacje czy bazy danych. Excel swoją potęgę zawdzięcza skromnej funkcji makro, jednej z wielu, które zarządzają nieprawdopodobnymi procesami kryjącymi się pod nazwą skryptu The End.

 

Pulpit pracy, który jest podpięty pod dyspozycyjny arkusz edytora, wyposażony jest w funkcję obiektu VBA, która mówi o ‘as string end as integer’, czyli zasadzie ciągu zintegrowanego z funkcją liczb całkowitych. Ten niesamowity as string funkcji, działa w efekcie tzw. function, ciągłej gotowości do podjęcia zleconych mu czynności, które nie będą miały miejsca jeśli pozbawimy je ‘function’, czyli twojego w nich udziału. Function to zabawa bez końca, sponsorowana przez narzędzia pracy takie jak przycisk alt f11, pomysły rozkazów ‘as integer’, ‘as string’ i ‘end’. Skopiuj, przewiń, otwórz, skasuj i wrzuć do śmietnika.

 

własna funkcja excel kursylean.pl

 

Function and dis / function – podział w celu powiększenia dostępnego makro obszaru.

 

 

End to koniec, kropka, zakończenie, ale również część czegoś i cel, działanie krok po kroku, wąż z gry w telefonie Nokia, który dostarczał każdemu z nas rozrywki w przerwach między jednym, a drugim działaniem. Jeśli mamy przed sobą plan, to zanim doprowadzimy go do końca, wiemy przynajmniej tyle, że jego granica jest przed nami. Funkcje end, zgodnie z tłumaczeniem amerykańskiej encyklopedii MathWorks, są rodzajem słów kluczowych, zawierającego w sobie inne, mieszczące się w nim łączniki tj. : “znowu, podczas, dla, za, do, na, o, z, od, po, że, gdyby, jesli, jezeli, czy, o ile, skoro, żeby, próba, wysiłek, przełącznik, zmieniać.”

 

Makropolecenia funkcji Bios. Liczy się wynik i VBA.

 

Możemy odnieść wrażenie, że firma Microsoft ukrywa funkcje end programu. Prezentując swoje dokonania na innych obszarach jego znanych już wcześniej możliwości, wyznacza mu miejsce ‘function 2 end’ podobnie jak innym posiadanym przez siebie programom. Bazuje na ich podporządkowaniu rozkazom i wyznaczonej ścisłości. Czymś nie do przeskoczenia dla funkcji. Doświadczenie użytkownika Excel podpowiada, że ta zabawa w chowanego ma jednak właściwy cel, niekoniecznie sprzyjający osobom odpowiedzialnym za pracę i tworzenie funkcji Excel. Podkreśla to znaczenie funkcji ‘end if’, która mówi o nieskończoności wymiaru programu w odwołaniu do polecenia: skończymy, dopiero gdy np. zostanie wysłany ‘e mail’ lub będzie miała miejsce funkcja własna ‘as string’, ale kto wie czy nie nastanie podwójny koniec, gdy wprowadzimy 2 end function. Możemy jednak wykorzystać tę funkcję, tak by zastąpić nią funkcję ‘as string’. I tak w nieskończoność. Funkcja to funkcja, zawsze przyniesie wynik. Przesadź z ‘as string’, a spalisz cały swój wysiłek. Funkcji ‘e mail’ wpisu, nie można nie docenić, bo mimo, że wymieniona na szarym końcu, jak zwykle stawia najwięcej pytań. Do Excela została wprowadzona na zasadach kombinacji MS Office. Więcej na temat wykorzystania Excela na naszej stronie Lean Action Plan w artykule Zlecenie produkcyjne w Excelu oraz w naszym kursie Excel na produkcji.

 

Precyzja i funkcje w działaniu obszaru edycji Function.

Co możemy wykorzystać w Excelu i funkcja e mail?

 

Visual Basic, którego pomysłodawcą jest Microsoft, to program tworzenia modeli obiektów graficznych. Powstał dzięki pracy Johna G. Kemeny’ego i Thomasa E. Kurtza, czym zapoczątkował proces domowego użycia komputerów. Visual Basic dla Excel został nazwany “najbardziej przerażającym” językiem programistów, być może przez jedno z bardzo wyrazistych znaczeń słowa “basic” (z ang.: goły, nagi). Od 2010 roku VB pełni funkcję języka VBA.

 

End function. Informatyka i subdziedziny, wyjaśniają tą funkcję na przykładzie dostępnych w internecie: quizów, ćwiczeń, informatycznych formularzy kompetencji Biblioteki Standardowych Szablonów oprogramowania (SLT) języka C++. End function to też najnowsze rozwiązania i poszukiwanie kolejnych pytań na podstawie odpowiedzi, które już znamy, udzielanych w trakcie wywiadów z programistami informatycznych korporacji i kampani zajmujących się pracą nad rozwojem nowoczesnej myśli. End function zamyka, podpina i powoduje, że arkusz kalkulacyjny Excel staje się coraz bardziej rozbudowany i szczegółowy, zakańcza i otwiera język programow typu VB for Applications. End function jest właściwie pytaniem, ponieważ zadanie tej funkcji w Excelu, polega na przenoszeniu indexu, pointera z komórki arkusza do innego Na klawiaturze jest nim Enter, lewy przycisk używanej przez nas na co dzień myszki komputera oraz koniec i początek tego co akurat mamy na myśli, poniewaz ‘end function’ definicyjnie zawiera w sobie myślenie, zapis oraz czas, który poświęcony jest wyjaśnieniu danego pojęcia.

Więcej na temat własnych funkcji w Excelu tutaj <klik>.

O autorze

Anna Etgens

Anna Etgens