Wypróbuj bezpłatny kurs!

W kursie dowiesz się, jak powstała koncepcja Lean Management oraz poznasz osoby, które się do tego przyczyniły!

Znajdziesz informacje dotyczące głównych założeń szczupłego zarządzania, dzięki którym będziesz mógł poprawić funkcjonowanie wszystkich procesów w Twojej firmie!

Przejdź do kursu

Przykładowa prezentacja
strzaaaa

Zapoznanie się ze szczupłą filozofią zarządzania organizacją, poprzez poznanie głównych zasad, którymi należy się kierować przy szczupłej produkcji. 

Naucz się widzenia marnotrawstwa oraz poznaj sposób na tworzenie modelu biznesowego prowadzącego do maksymalizacji zysków.

Opis kursuPrzejdź do kursu

Dom Toyoty

Poznaj narzędzie nakierowane na optymalizację strumienia oraz redukcję występujących w nim marnotrawstw. Doprowadź do optymalizacji przepływu wszystkich procesów w firmie. 
Naucz się, jak obrazować przepływ procesów, materiałów i informacji oraz tworzyć wizję Stanu Przyszłego.

Opis kursuPrzejdź do kursu

vsm
Poznaj podstawowy element zmiany kultury organizacji. Dzięki 5S pracownicy doprowadzają do zorganizowanego środowiska pracy, eliminując tym samym podstawowe problemy w występujące w procesach. Poprzez systematykę, tworzą u siebie nawyk utrzymania zmian, co wpływa także na inne aspekty i działania.
Dzięki kursowi dowiesz się, jak poprawić ergonomii stanowiska pracy, wyeliminować zbędne ruchy i poprawić jakość pracy.

Opis kursuPrzejdź do kursu

5sss


Wiesz, że szybkie przezbrojenie maszyn jest kluczowym elementem przy zmniejszaniu zapasów we wszystkich obszarach firmy? Prowadzi do uwolnienia zamrożonego kapitału. Poprzez zwiększenie elastyczności procesów, możliwe staje się przekazywanie klientowi konkretnej wartości w czasie, w którym jej potrzebuje. 
Stosowanie SMED prowadzi do znaczącego skrócenia czasu przezbrojenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie produkować mniejszymi partiami, zmniejszając przy tym poziom zapasów w całej firmie.

Opis kursuPrzejdź do kursu

smed

Poznaj narzędzie mające na celu maksymalizację wykorzystania maszyn. Poprzez zaangażowanie pracowników oraz monitorowanie wskaźników, TPM prowadzi do efektywnego zarządzania parkiem maszynowym. 
Ponadto, pozwala na wyeliminowanie „gaszenia pożarów”, proponując w zamian stosowanie prewencji, co skutkuje całkowitym uwolnieniem od nieplanowanych przestojów. Jej elementem są także wskaźniki pozwalające śledzić efektywność działu UR oraz zasadność zakupu nowych maszyn.

Opis kursuPrzejdź do kursu


tpm

Uruchomienie podejścia procesowego, które umożliwia efektywne modelowanie biznesu. Prowadzi to do określenia istotności każdego z nich oraz pozwala na efektywną drogę do optymalizacji. Definiowanie i uruchomienie wskaźników daje możliwość monitorowania postępu oraz podejmowania decyzji opierając się na realnych danych.

Dowiedz się, co to jest proces, jak go definiować oraz określać System Procesów prowadzący do określonych rezultatów. Poznasz również efektywną ocenę każdego z nich, dzięki czemu będziesz w stanie określić efektywną drogę optymalizacji. Następnym krokiem jest zdefiniowanie odpowiednik wskaźników, które weryfikują efektywność procesów.

Opis kursuz11111

Szkolenie ponownie pojawi się w sprzedaży w IV kwartale tego roku


Inwestycja w naukę Excela będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich posługujących się arkuszem kalkulacyjnym w codziennej pracy.  W takim przypadku, mogę polecić Ci Szkolenie poza tradycyjną formą prezentacji, wzbogacone jest o materiały wideo, które pozwolą jeszcze sprawniej przyswoić Ci informacje.  Intro to Excel będzie również źródłem dobrych praktyk pracy z obróbką danych oraz wielu trików przyspieszających pracę.

Szkolenie poza tradycyjną formą prezentacji, wzbogacone jest o materiały wideo, które pozwolą jeszcze sprawniej przyswoić Ci informacje. 

Opis kursu


Intro to Excel